בית חב"ד המרכזי קרית-גת

מרכז מסחרי 81
בית חב”ד - אהוד בן גרא 8

08-6437770

050-6438014

א-ה 10.00-13.00

תמיד זמינים עבורכם גם בטלפון

בדיקת ומכירת תפילין ומזוזות

הסברים על רכישת תפילין ומזוזות, שירות בית חב"ד המרכזי, שרות עד בית הלקוח ועוד... הכל בכתבה המלאה

     ברוכים הבאים

    מכון סת"ם

   שע"י בית חב"ד המרכזי

       

     בדיקה ומכירת

     תפילין ומזוזות

 חנות בית חב"ד המרכזי

    08-6437770

 שעות פתיחה:

ימי א'-ה', בין השעות  20:00- 16:00      9:00-14:00

יום ו' בין השעות 14:00 – 9:00

יום ג' אחה"צ סגור

לבירורים ופרטים נוספים ניתן לטלפן:      

    השליח הרב אהרון בוטבול – מנכ"ל: 050-6438014     

       השליח הרב שלמה בוטבול – יו"ר: 054-4702338        

משרד ראשי : 08-6437770

 

שירות מהיום להיום

עד בית הלקוח

הסבר על תפילין ומזוזות

על-פי המנהג יש לבדוק את התפילין והמזוזות פעם בשנה או שנתיים. בית-חב"ד מעסיק סופר סת"ם (ספר-תורה, תפילין, מזוזות) מומחה אשר יבדוק את התפילין והמזוזות שלכם. מזוזה בפתח הבית היא מצווה מהתורה. על הקלף של המזוזה כתובות האותיות 'שד"י' שהן אחד משמותיו של הקדוש-ברוך-הוא וגם ראשי התיבות שומר דלתות ישראל. המזוזות הן 'שומרות הסף' שלנו וחשוב מאוד שיהיו כשרות למהדרין. די בכך שאות אחת נמחקה או נפגמה במזוזה כדי לפסול את המזוזה. דין זה תקף גם לגבי התפילין. תפילין שפרשיותיהם או בתיהם נפסלו, לא ניתן לקיים בהם את מצוות הנחת התפילין. יש לדעת כי הדיו שעל גבי הקלף עלול לדהות ואף להתקלף במקרים מסויימים. הדבר נובע מתנאי אקלים, איכות הקלף והדיו ומשתנים נוספים. לעתים מזיקים עלולים לגרום למזוזה פגם וכך גם מים או חומרים כימיקליים שחודרים למזוזה. לכן חשוב כל כך לבדוק את המזוזה פעם בשנה או שנתיים, על ידי מגיה מוסמך שיכול לגלות "גילוי מוקדם" של תחילת דהיית אותיות או נזק אחר שנגרם למזוזה. כל עוד הדהייה אינה מהותית, באופן שפוסל את המזוזה, יכול סופר סת"ם לחזק את האות שנחלשה ולהותיר את המזוזה בכשרותה. בהתאם לאמור, מצוי שמזוזה שנבדקה ונמצאה כשרה, תיפסל כעבור שנה או שנתיים. זו הסיבה למנהג המקובל לבדוק את המזוזה פעם בשנה-שנתיים, למרות שמצד הדין – ניתן להסתפק בבדיקה פעמיים בשבע שנים, והוא הדין בתפילין. בית-חב"ד מעסיק סופר סת"ם (ספר-תורה, תפילין, מזוזות) מומחה אשר יבדוק את התפילין והמזוזות שלכם. במידת הצורך ניתן לרכוש באמצעות בית-חב"ד תפילין ומזוזות חדשים ומהודרים.

המחיר של בדיקת מזוזה בבית חב"ד הוא 15 ש"ח.

ניתן להזמין שירות בדיקת מזוזות בבית כך שנציג מטעמינו יבוא לביתכם ויקח את המזוזות לבדיקה ואח"כ יחזיר לכם את המזוזות ויקבע אותן במקומן במחיר של 15 ש"ח לכל מזוזה.

מחיר בדיקת תפילין כולל סגירה הרמטית הוא כ-150 ש"ח.

מחיר של מזוזה חדשה, ספרדי מהודרת – 140 ש"ח.

ניתן להשיג מזוזות באיכות פשוטה גם ב-100 ש"ח, ואולם איננו ממליצים על מזוזות באיכות זולה. בדרך כלל, מזוזה זולה עלולה להתגלות כמזוזה מזוייפת (כלומר, מזוזה מודפסת, או שנכתבה על ידי גרפיקאי מובטל, ולא על קלף בכתיבה ידנית על ידי סופר סת"ם מוסמך וירא-שמים, על פי כל כללי ההלכה). הבעיה הקיימת בתחום זה שיש המוכרים מזוזות זולות במחירים יקרים, והמחיר כשלעצמו, גם הוא גבוה יחסית, אינו מעיד כל איכות המזוזה. לכן ראוי לקנות מזוזות במקום אמין.

ניתן להזמין בבית חב"ד תפילין מהודרות מכל הסוגים.

בהמה דקה פשוטים: 1400 ש"ח
בהמה גסה: 1700ש"ח
בהמה גסה (קלף מהודר ביותר) 2000 ש"ח 

לתשלום:

למזוזות

https://secure.cardcom.solutions/e/IHh/

לתפילין

https://secure.cardcom.solutions/e/IHW/

 

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

השאירו תגובה