בית חב"ד המרכזי

מרכז מסחרי 81
א' - ה' 09:00-14:00 | 16:00-20:00
יום ו' 09:00-14:00
08-6437770

בית חב"ד

אהוד בן גרא 8
בית כנסת / מרכז פעילות

הרב שלמה בוטבול

שליח הרבי ויו"ר בית חב"ד המרכזי
054-4702338

הרב אהרון בוטבול

שליח הרבי ומנכ"ל בית חב"ד המרכזי
050-6438014

אודותנו

בית חב"ד המרכזי קרית גת נוסד על-ידי הרבי מליובאוויטש, מלך המשיח, בשנת תשמ"ו -1986 ע"י שלוחיו של הרבי לעיר קריית-גת. הרב שלמה בוטבול שליט"א יו"ר בית חב"ד המרכזי וזוגתו הרבנית אהובה שתחי’ נשלחו לעיר במטרה לשמש גשר לכל יהודי אל עולם התורה, המצוות והיהדות בכלל

בית חב"ד המרכזי קרית גת נוסד על-ידי הרבי מליובאוויטש, מלך המשיח, בשנת תשמ"ו -1986 ע"י שלוחיו של הרבי לעיר קריית-גת. הרב שלמה בוטבול שליט"א יו"ר בית חב"ד המרכזי וזוגתו הרבנית אהובה שתחי’ נשלחו לעיר במטרה לשמש גשר לכל יהודי אל עולם התורה, המצוות והיהדות בכלל. בשנת תש"ע הצטרף לפעילות המבורכת בנם הבכור הרב אהרון בוטבול שליט"א מנכ"ל בית חב"ד המרכזי שממנף את הפעילות בכוחות צעירים תוך פיתוח של שורת פרוייקטים בתחומי חינוך רווחה וקהילה. הפסוק "ופרצת ימה וקדמה וצפונה ונגבה" היה לסיסמתם ומצוות "אהבת ישראל" הפכה למוטו המרכזי בפעילות.

חב"ד מביאה את אור היהדות והחסידות לכל בית בישראל מתוך מאור פנים וכבוד לזולת. בחב"ד רואים בכל יהודי חוליה בשרשרת אחת שלמה – "עם ישראל". לכן חשוב לחב"דניקים שכל יהודי ישמור על זהותו וידבק בערכיה הנצחיים של האומה. חב"ד, בפעילותה, מפילה חומות של קיטוב וניכור פנימי בעם ומדגישה את המאחד והמשותף לכולם. בזכות פעילותה של חב"ד – המוני העם קרובים יותר אל החיים היהודיים המקוריים ואל המאור שבתורת ישראל.

אחד מיעדיה המרכזיים של תנועת חב"ד היא לסייע ליהודים לחיות כיהודים, בחיי רווחה. יעד זה מנחה את ארגון בית חב"ד לקיים שורה של מפעלי עזרה וחסד למען הציבור הרחב.

"בית חב"ד מהווה כתובת לכל עניין יהודי. במסגרת בית חב"ד מתנהלים חיים יהודיים תוססים. בבית חב"ד לומדים, מתוועדים, קוראים, שרים, חוגגים, ומה בעצם לא. ויחד עם זאת בית חב"ד משמש גם בסיס יציאה לפעילות ברחבי העיר. מנהל "בית חב"ד", משמש כשליחו של הרבי מליובאוויטש והוא מביא את ברכתו של הרבי לכלל תושבי העיר ובפרט לפונים אליו. רבים נהנים עצה ותושייה משלוחי הרבי. אף אתה או את מוזמנים לפנות ולהסתייע בשירותי בית חב"ד.

בית חב"ד המרכזי קרית גת, פועל כעמותה עצמאית, הרשומה במשרד הפנים "מרכז חב"ד קרית גת" (מס’ עמותה 58-041-312-8 ) ונמצאת בפיקוח רואה חשבון מוסמך. מידי שנה מקבל בית חב"ד אישור ניהול תקין מרשם העמותות, על ניהול חוקי ומסודר. בית חב"ד פועל כמוסד ללא כוונות רווח (מלכ"ר), והמימון לפעילות העניפה שלו מגיע ברובו מתרומות פרטיות של תושבים, נדיבי לב, השותפים למפעל האדיר.

בית חב"ד המרכזי מרכז מסחרי 81

בית חב"ד אהוד בן גרא 8

פתוח לקהל. אתה מוזמן!!

יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

השאירו תגובה